0

HALOWE ZAWODY RZUTOWE - GOGOLIN 2015 - ZAPROSZENIE

Aktualności | 2015-03-10 | Publikujący: Koło PZW Krapkowice - OTMĘT

HALOWE ZAWODY RZUTOWE GOGOLIN2015 POD HONOROWYM PATRONATEM: PANA JOACHIMA WOJTALI BURMISTRZA GOGOLINA PATRONAT MEDIALNY: TYGODNIK KRAPKOWICKI - RADIO VANESSA FM ORGANIZATORZY: KOMISJA DS. MŁODZIEŻY PRZY ZO PZW W OPOLU KOŁO PZW OTMĘT - KOLO PZW GOGOLIN Koła PZW Otmęt i Gogolin wraz Komisją ds. Młodzieży przy ZO PZW w Opolu zapraszają na: Halowe Zawody Rzutowe " GOGOLIN - 2015" Zawody odbędą się 14 marca 2015 roku od godziny 9.00 w Hali Sportowej im. B i Z Blautów w Gogolinie-Karłubcu przy ulicy Krapkowickiej, i będą zaliczane do Okręgowego Cyklu Zawodów ...... więcej

Kolejny spektakularny sukces młodych opolskich wędkarzy

Aktualności | 2015-02-24 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Z olbrzymią satysfakcją pragniemy poinformować, że drużyna Okręgu PZW w Opolu, złożona z dwóch trzecich z reprezentantów Koła PZW „Małapanew Ozimek", zajęła w klasyfikacji drużynowej zaszczytne II miejsce, w Ogólnopolskiej Halowej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Wędkarskich, rozegranej w ostatni weekend w Stąporkowie. Na wyniki drużyny złożyły się wyniki indywidualne naszych reprezentantów, tzn. I miejsce w klasyfikacji indywidualnej Wojtka Osady w kategorii U-16 i II miejsce Marka Kwiecińskiego w kategorii U-12. Drużynę z bardzo ...... więcej

PZW i Rybomania 2015 - reportaż (VIDEO) * Czy wprowadzać górne wymiary ochronne dla ryb - debata (VIDEO)

Aktualności | 2015-02-24 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Profesjonalny reportaż wykonany na zlecenie Komisji ds. mediów i promocji wędkarstwa Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego (kontakt: g.kidawski@zgpzw.pl) przez AS PRO MEDIACopyright by Polski Związek Wędkarski PZW i Rybomania dzieciom i młodzieży - 2015 - Finał akcji - Dziękujemy! Ostatniego dnia poznańskich targów, w niedzielę 8 lutego br., do hal wystawienniczych MTP ponownie przybyły tłumy zwiedzających. Na scenie głównej o godzinie 14.15 odbyło się podsumowanie akcji pt. „ PZW i Rybomania dzieciom i ...... więcej

Międzynarodowy sezon rzutowy w Okręgu PZW w Katowicach rozpoczęty

Aktualności | 2015-02-22 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

W dniu 14-02-2015 w hali sportowej w Tychach zapoczątkowany został sezon w dyscyplinie rzutowej. W zawodach uczestniczyli zawodnicy zaprzyjaźnionych okręgów z Halle i Ostravy. Wśród zawodników uczestniczących w zawodach startowało wielu reprezentantów krajów, co znalazło swoje odzwierciedlenie w osiągniętych bardzo dobrych wynikach, których całość zamieszczamy poniżej. Na wyróżnienie zasługuje wynik kol. Marka Nogi, który był bliski ideału (298 pkt. na 300 możliwych) w trzech konkurencjach. Pozostałe ...... więcej

Drugie Okręgowe Zawody Rzutowe Mysłowice 2015

Aktualności | 2015-02-17 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VIII

Drugie Okręgowe Halowe Zawody Rzutowe z cyklu Grand Prix organizowane przez Komisję Młodzieżową przy Okręgu w Katowicach, które odbyły się w dniu 15.02.2015 w Mysłowicach.W zawodach brało udział 18 juniorów i 39 kadetów. Z VIII Rejon uczestniczyło 9 kadetów i 7 juniorów z trzech kół : Zametu, Brzezin Śl. i Bytomia.W kategorii Kadetów zajęła I m-ce Magdalena Olszok, ( koło Zamet)W kategorii junior zajął I m-ce Patryk Morawiec , II m-ce ( koło Zamet)Tomasz Swaryczewski ( koło Bytom). Protokół w załączniku . ...... więcej

Zawodnicy Casting Klub Podlasie rozpoczęli sezon rzutowy

W sobotę, 7 lutego w Poznaniu, odbył się Halowy Puchar Europy - Rybomania 2015. Zawodnicy naszego Okręgu jak zwykle nie zawiedli prezentując wysoki poziom. W 5-boju juniorek zwyciężyła Kornelia Halicka, a tuż za nią na drugim miejscu podium stanęła Magda Żakowska. W klasyfikacji juniorów Maciej Wróblewski zajął V miejsce. Także na V miejscu w kategorii kobiet uplasowała się Joanna Brzyska. Debiutant w kategorii mężczyzn Patryk Żakowski, zajął miejsce X. W klasyfikacji drużynowej, Casting Klub Podlasie zajął VII miejsce Pełne wyniki Halowego ...... więcej

Puchar Europy

Halowy Rzutowy Puchar Europy „Rybobrania" 2015Poznań 6 - 7 luty 2015. Z Koła PZW nr 72 Zametuczestniczyło w pucharze europy dwóch juniorów Olaf Michalik zajął II m-ce. i Patryk Morawiec XIII m-ce. redagował Antoni Rogulski ... więcej

Pierwsze zawody młodzieży i od razu pierwsze sukcesy!!!

Aktualności | 2015-02-09 | Publikujący: Koło PZW Namysłów Miejskie

Udany start Naszych młodzieżowych rzutowców w Ozimku. W pierwszym starcie w tym roku na pieciu startujących aż trzech zajęło miejsce na podium. I tak w poszczególnych kategoriach na pudle stanęli: U16 I miejsce Patryk Chrabański III miejsce Krystian Ołpiński U14 II miejsce Dawid Sieradzki Natomiast najmłodszy z ekipy dopiero rozpoczynający przygodę i treningi Patryk Jabłoński w kategorii U12 zajął 12 miejsce na 24 startujących. W związku z powyższym trzymamy kcuki i życzymy ekipie następnych przynajmniej tak udanych jak nie lepszych startów.... więcej

Halowy Rzutowy Puchar Europy - Rybomania 2015 - wyniki

Aktualności | 2015-02-08 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Wyniki Halowego Rzutowego Pucharu Europy - Rybomania 2015 przedstawiają się następująco: Juniorki 5-bój 1 Kornelia Halicka - WKS Casting Klub Podlasie 400,5052 Magda Żakowska - WKS Casting Klub Podlasie 375,5403 Donata Żelazowska - RWKS Skish Okręgu PZW Kielce 375,185Juniorzy5-bój1 Tomáń Spáčil - S.C. Probez Team 454,3652 Olaf Michalik - OKW Katowice 434,9003 Tomasz Kościelniak - Castingsport Poznań 432,040Kobiety5-bój1 Zuzana Plachá - S.C. Ostrava 434,2202 Natalia Polowczyk - WKS Dragon PZW Bydgoszcz 421,6053 Magdalena Kuza - RWKS Skish ...... więcej

Pierwsze Okręgowe Halowe Zawody Rzutowe 18.01.2015

Aktualności | 2015-01-20 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VIII

Rozpoczął się cykl zawodów Halowych Rzutowychw dwuboju Grand Prix Komisji Młodzieżowej przyOkręgu PZW w Katowicach. Pierwsze zawodyrozpoczęły się w dniu 18.01.2015 w Siemianowicach Śl. w hali sportowej MOSiR . Organizatorem zawodówbyło Koło PZW nr 52 Siemianowic Śl. Sędzia główny Dariusz Sobota przywitał uczestnikówzawodów i opiekunów i przedstawił organizację zawodów. W zawodach uczestniczyło 38 kadetówi 18 juniorów z 10 kół .Koła biorące udział z VIII Rejonu :Bytom kadetów 4-ch i 3-ch ...... więcej