TRZY REKORDY POLSKI!!! PODCZAS ZAWODÓW PUCHARU POLSKI im. ADAMA TALARA SIEWIERZU

Aktualności | 2014-07-04 | Publikujący: Castingsport

TRZY REKORDY POLSKI!!!
PODCZAS ZAWODÓW PUCHARU POLSKI im. ADAMA TALARA SIEWIERZU

TRZY REKORDY POLSKI!!!

PODCZAS ZAWODÓW PUCHARU POLSKI im. ADAMA TALARA SIEWIERZU

Bardzo wysoki poziom zaprezentowali zawodnicy podczas rozegranych zawodów rzutowych  o PP i DMP im. Adama Talara 28-06-2014r. w Siewierzu. Najwyższe umiejętności pokazał zawodnik okręgu Białostockiego (WKS Casting Klub Podlesie) Patryk Żakowski, który pobił dwa rekordy Polski   w 5 –boju SU. (533,815) oraz w 3-boju SU (317,065) i był członkiem drużyny wraz z Kornelią Halicką    i Maciejem Wróblewskim, którzy od wczoraj są rekordzistami w klasyfikacji drużynowej (861,665). Znaczący wpływ na osiągnięte wyniki miła pogoda, ale także wspaniały nowoczesny obiekt sportowy miasta i Gminy Siewierz, której Burmistrz Zdzisław Banaś był patronem Honorowym tej imprezy, za co organizatorzy serdecznie dziękują.                                                                                                                                             Wielu zawodników niejednokrotnie poprawiało swoje rekordy życiowe, zgłaszając swoje aspiracje do reprezentacji na MŚJ, które odbędą się za miesiąc w Kassel w Niemczech. Trzon reprezentacji jest już znany, lecz ostateczne decyzje zapadną po zawodach w Wiedniu.

Organizatorzy gratulują zwycięzcom, dziękują za pomoc wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji zawodów.