Rzutowy Puchar Ziemi Lubelskiej 2014

Aktualności | 2014-05-15 | Publikujący: Castingsport

Pierwsze zawody Drużynowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski za nami .

Organizatorzy (czytaj działacze) Okręgu Lubelskiego  stanęli na wysokości zadania    i mino niesprzyjających warunków atmosferycznych w sposób wzorowy przeprowadzili całą imprezę. Warunki te nie przeszkodziły w uzyskaniu wartościowych wyników przez wielu zawodników , co w rezultacie przełożyło się na kilka niespodzianek . Za taką na pewno należy uznać wynik Tomasza Kościelniaka , który zamieniał się miejscami na podium z Maciejem Kuzą w kategorii juniorów . Wśród kobiet z kolei potrójna  niespodzianka, zwycięstwo po raz pierwszy w DMP drużyny z Lublina  oraz   indywidualnie z bardzo dobrym wynikiem Aleksandry Harendy, a tuż za nią uplasowała się Natalia Makaruk.  W kategorii seniorów co nie należy uważać za niespodziankę zwyciężył Włodzimierz Targosz , deklasując pozostałych zawodników w klasyfikacji 5 -boju. Konkurencje Multi wygrali w swych kategoriach Magdalena Kuza i Janusz Paprzycki a Jacek Kuza był najlepszy  w 2 boju SW. Szczegółowe wyniki   zamieszczamy poniżej.

W imieniu organizatorów zapraszamy na kolejne zawody ,które odbędą się już 17 maja br. na stadionie OSiR w Będzinie.