Międzynarodowe Mistrzostwa w Dyscyplinach Wędkarskich EUROPATREFF 2013

Aktualności | 2013-06-12 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Mistrzostwa w Dyscyplinach Wędkarskich EUROPATREFF 2013

W dniach 07-08.06.2013 roku w Będzinie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa w Dyscyplinach Wędkarskich EUROPATREFF 2013

Piątkowe uroczystości rozpoczęto od  przemarszu drużyn w  asyście zespołu mażoretek „Akcent” oraz Orkiestry Dętek KWK „Pokój” z Rudy Śląskiej spod starostwa będzińskiego na zamek królewski.

Uroczystą ceremonie otwarcia poprowadził organizator Mistrzostw Prezes Zarządu Okręgu PZW w Katowicach Mirosław Iwański, witając włodarza Miasta Będzina Prezydenta Łukasza Komoniewski,   przedstawicieli władz Starostwa Powiatowego w Będzinie oraz drużyn z Niemiec Litwy i Polski.

Oficjalnego otwarcia Międzynarodowych Zawodów  EUROPATREFF 2013 dokonał Prezydent Miasta Będzin Łukasz Komoniewski a zamknięcia starosta powiatu Będzińskiego Krzysztof Malczewski.

W mistrzostwach zawodnicy rywalizowali między innymi w zawodach dyscyplin rzutowej, spławikowej i spinningowej.

)