Tweety na temat @pzworgpl
0

Aktualności

Rzutowe Zawody z cyklu GP Polski 2016

Bardzo dobry start zawodników OKW Katowice w pierwszym tegorocznym Pucharze Polski!

W dniach 06-08.05.2016 r. zawodnicy OKW Katowice wzięli udział w I Pucharze Polski „I Puchar Bałtyku”. Zawody odbyły się w położonym nad samym morzem Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie, co wraz ze wspaniałą pogodą dało naszym zawodnikom motywację i chęć do rywalizacji.

Nasi reprezentanci jak zawsze pokazali, że stanowią czołówkę Polski! W kategorii kadetów Kol. Sebastian Tomanek uzyskując 266,85 pkt zajął 1 miejsce i ustanowił swój rekord życiowy! W kategorii juniorów nasz reprezentant Kol. Robert Mirek wynikiem 438,79 uplasował się na 2 miejscu, Kol. Tomasz Swaryczewski był 9, a Kol. Sebastian Tomanek sklasyfikowany również w tej kategorii był 11. Kol. Oliwia Mośko wynikiem 410,43 pkt zajęła 2 miejsce w kategorii kobiet. Natomiast Kol. Damian Sobota wynikiem 477,25 stanął na 3 stopniu podium w kategorii mężczyzn. Kol. Marek Noga był 11, a Kol. Olaf Michalik 12.

Drużyna seniorów w składzie Kol. Marek Noga, Kol. Olaf Michalik i Kol. Damian Sobota rozpoczęła sezon od zwycięstwa, które było bardzo dużym zaskoczeniem, gdyż jeszcze przed rozpoczęciem ostatniej  konkurencji zajmowali 2 miejsce i mało prawdopodobne było zwycięstwo. Drużyna młodzieżowa: Kol. Robert Mirek, Kol. Tomasz Swaryczewski i Kol. Sebastian Tomanek zajęła 3 miejsce.

W 2-bój multi Kol. Oliwia Mośko zajęła 3 miejsce w swojej kategorii. Warto dodać, że aż 3 naszych zawodników: Kol. Oliwia Mośko, Kol. Damian Sobota i Kol. Sebastian Tomanek wygrało finał w konkurencji skisha spinningowego!

Zawodnikom serdecznie gratuluję i dziękuję za zaangażowanie w treningi. Mam nadzieję, że za 2 tygodnie w Międzybrodziu Bialskim wyniki będą równie dobre, a nawet lepsze!

Zajęte miejsca pozostałych naszych zawodników oraz kompletne wyniki zawodów dostępne tutaj.

 

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej galerii.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Ryboranie.pl
Realizacja: