KOMUNIKAT DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI I INDYWIDUALNEGO PUCHARU POLSKI O PUCHAR ZIEMI ŚLĄSKIEJ

Aktualności | 2016-03-31 | Publikujący: Castingsport

Katowice, dnia 29.03.2016 r.

K O M U N I K A T  nr 1

Zawodów o Drużynowe Mistrzostwo Polski    indywidualny Puchar Polski

"Puchar Śląska" im. A. Kubicy  w wędkarstwie rzutowym

Zarząd Okręgu PZW w Katowicach zaprasza drużyny Waszego Klubu do udziału                 w zawodach o Drużynowe Mistrzostwo Polski i Indywidualny Puchar Polski  "Puchar Śląska"             im. A. Kubicy w wędkarstwie rzutowym w dniach od 20 do 22 maja 2016 r. w gminie Czernichów.

Patronat honorowy nad zawodami objął Wójt Gminy Czernichów          Pan  Adam Kos

Sędzia główny - Dariusz Sobota

Zastępca Sędziego Głównego - Zbigniew Mośko

Sędzia sekretarz - Krzysztof Chwastek

W zawodach uczestniczą ekipy klubów w składzie:

- drużyna męska                     - 3 osoby

- drużyna żeńska                    - 2 osoby

- drużyna młodzieżowa          - 3 osoby

- dowolna ilość zawodników w klasyfikacji indywidualnej.

Zgodnie z zasadami zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji drużynowej:

- w 5-boju: dwuosobowe drużyny żeńskie i trzyosobowe drużyny męskie

- w 3-boju: trzyosobowe drużyny młodzieżowe

oraz indywidualnie:

- w 5-boju: w kategoriach mężczyzn, kobiet, juniorów i juniorek (kadeci mają prawo startu            i są klasyfikowani odpowiednio w kategorii juniorek i juniorów)

- w 3-boju: kadeci

- w 2-boju Multi: w kategorii mężczyzn i kobiet

- w 2-boju odległościowym SW: w kategorii mężczyzn

Zawody będą odbywać się zgodnie z aktualnymi zapisami w "Zasadach organizacji Sportu Wędkarskiego" i Informatorem GKS na rok 2016. Zawody zaliczane są do punktacji Drużynowych Mistrzostw Polski i Indywidualnego Pucharu Polski. Zawodnicy muszą posiadać licencję sportowca, aktualne badania lekarskie i opłaconą składkę członkowską PZW.

Pełen koszt uczestnictwa w zawodach wynosi 400,00 zł od zawodnika i 270,00 zł od osoby towarzyszącej lub 200,00 zł od zawodnika i 135,00 zł od osoby towarzyszącej bez korzystania               z noclegów, z posiłkiem - obiady podczas zawodów.

Należność należy wpłacić na konto Okręgu PZW w Katowicach w PKO BP II o/Katowice 87 1020 2313 0000 3902 0120 1557 w terminie do 13 maja 2016 r.

Karty zgłoszeniowe do zawodów (w załączeniu) przyjmowane będą do 13 maja br. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres sekretariat@opzw.webserwer.pl wyłącznie na załączonym pliku zgłoszeniowym, który można wypełniać elektronicznie. W razie problemów prosimy o kontakt z kol. Krzysztof Chwastek tel. 601-827-733

Miejsce zakwaterowania: Ce

Ośrodek Wypoczynkowo Rekreacyjny "Silesia" ul. Brodek 4, 34-312 Międzybrodzie Bialskie

Sportowo Konferencyjne Sportowa Dolina

Program zawodów

20. 05. 2016 r. – piątek:

godz. 1600 –  2000         -  zakwaterowanie w Ośrodek Wypoczynkowo Rekreacyjny

"Silesia" ul. Brodek 4, 34-312 Międzybrodzie Bialskie

godz. 2000                   -  kolacja

godz. 2100                    -  odprawa kierowników ekip /przedstawienie szczegółowego

harmonogramu/

21.05.2016 r. – sobota:

godz. 700 – 800                   -  śniadanie w miejscu zakwaterowania

godz. 830 – 900                    -  otwarcie zawodów Stadion LKS Magórka Czernichów

godz. 900 – 1900             -  zawody wg harmonogramu

godz. 1330 _ 1430            -  obiad w trakcie zawodów  /catering stadion/

godz. 2030_  2100            -  kolacja

godz. 2100_  2145            -  uhonorowanie zwycięzców , zakończenie  1-go dnia                                                       zawodów

22.05.2016 r. – niedziela:

godz. 800 – 900                    -  śniadanie w miejscu zakwaterowania

godz. 930 - 1300                   -  dokończenie zawodów, ogłoszenie wyników 2-go            dnia zakończenie zawodów

godz. 1300 _ 1400                 -  obiad

UWAGA!

Okręgom, które dokonają zgłoszenia swoich uczestników zostanie przesłany do               dnia 17 maja 2016 r. Komunikat nr 2 z planem dojazdu.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian w programie imprezy.

z wędkarskim pozdrowieniem

Otrzymują: