Tweety na temat @pzworgpl
0

Aktualności

HALOWE ZAWODY RZUTOWE OZIMEK '2016 - wyniki.

W dniu 13.02.2016r. w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Ozimku odbyły się pierwsze w tym roku HALOWE ZAWODY RZUTOWE „OZIMEK 2016" zaliczane do klasyfikacji Grand Prix Okręgu w Dyscyplinie Rzutowej.

Impreza, podobnie jak w latach ubiegłych,  odbyła się w hali sportowej przy ul. Korczaka w Ozimku,  a patronat honorowy nad zawodami objęła rada osiedla Ozimek OSM „Przyszłość" oraz Okręgowa Komisja ds. Młodzieży ZO PZW Opole.

W zawodach wzięło udział 62 zawodników pod opieką instruktorów macierzystych kół.  Jak zwykle w tego typu zawodach zauważalna była koleżeńska więź łącząca   młodzież - wzajemna pomoc w przypadku uszkodzonego sprzętu czy błędów technicznych rodzi nadzieję na rozwój „zdrowej rywalizacji" i wzajemnej współpracy.

Przed przystąpieniem do podsumowania zawodów Przewodniczący Komisji ds. Młodzieży, kol. Wiesław Miś, przedstawił reprezentację Okręgu PZW Opole w składzie: Wojtek Osada, Marek Kwieciński i Zuza Kulesa, która  w 2015 r. zdobyła dla Okręgu zaszczytne pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży w Sportach Wędkarskich.

W uroczystości podsumowywania zawodów uczestniczyli i dokonali wręczenia nagród:

·         Prezes Zarządu Okręgu PZW w Opolu -Jerzy Kozłowski,

·         Prezes OSM „Przyszłość" - Aldona Koczur,

·         Burmistrz Ozimka - Jan Labus

Dzięki pozyskanemu sponsoringowi każdy z uczestników zawodów, niezależnie od zajętego miejsca został nagrodzony drobną nagrodą rzeczową - za co w imieniu młodzieży dziękujemy.

Wyniki zawodów zamieszczono w załącznikach,

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • bzyczek201 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  Drogi kolego kubek jak najbardziej masz prawo do wyrażania swojej opinii .
  Pozdrawiam.

 • kubek1234871 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  bzyczek201 ja niestety nie jestem dorosłym jestem osobą która w tym roku przeszła z kategorii U-16 do U-16+ więc wiem jaka atmosfera panowała na hali i to wcale nie była przyjemna atmosfera a z tymi układami to jest moje przypuszczenie bo tak to wyglądało a jest wolność wypowiadania własnej opinii lecz w regulaminie pisze Rozdział 6.4 podpunkt e) Rzuty mogą być powtarzane, jeśli doszło do ingerencji osób trzecich. Decyzję taką podejmuje sędzia główny po konsultacji z sędziami na rzutni. Po ingerencji osób trzecich rzuty ale nie konkurencja.

 • bzyczek201 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 3 + / -

  Drogi kolego Kubek jak dobrze wszyscy wiemy to co zawody mamy kłopoty z tymi miłymi paniami . Ktoś musi kiedyś im utrzeć nosa . Do podobnego zdarzenia dochodzi co zawody dlatego miałem taki chytry plan żeby ukarać zawodnika za ciągłe wymuszanie wyników. Gdy przyszła do mnie znowu z kolejnym protestem z wysokim wynikiem jak na tą zawodniczkę (65) i piekli się o dwa trafienia postanowiłem żeby rzucała jeszcze raz (wiedząc że ten wynik i tak daje jej 3 miejsce) pamiętajmy że ponowne wykonanie konkurencji na dodatek zdenerwowanie spowoduje fakt że zawodnik popełnia więcej błędów i jak by zawodniczka spadła poza podium to była by dla niej największa kara. Gdyby tak się stało to wszyscy by klepali mnie po ramieniu że wreszcie ktoś coś z tym zrobił i utarł nosa naszym miłym panią. Na jej szczęście wyrzuciła (70) i tak to nic nie zmieniło( gdybym zaliczył ten sporny rzut jak kolega pisze to nie rozwiązało by problemu było by i tak 70 a tak był cień szansy ). Karty startowe będą rozdawane na następnych zawodach więc wszystko jest do wglądu. Tłumaczyłem wszystkim swoją decyzje lecz widocznie kolega nie zrozumiał moich zamiarów. Trudno ponoszę za to odpowiedzialność . Proszę was nie wieszajcie psów na zawodniczce z ikry bo co ona jest winna że została tak wychowana przez mamę. Więc kolego zanim zaczniesz kogoś oskarżać o układy to najpierw zbadaj sprawę a dopiero później wypisuj jakieś farmazony. Jeszcze raz przesyłam gratulację wszystkim zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom udziału w zawodach i to nie ważne czy się wygrywa czy nie . Zaletą takich zawodów jest to że nasze dzieci się wspaniale bawią i mają jakąś pasję . Więc my dorośli nie nakręcajmy ich naszymi chorymi ambicjami i nie psujmy tej miłej atmosfery jaka panowała na hali . Wierzcie mi że dzieci wszystko potrafią zrozumieć tylko to zależy od przekazu przez dorosłego jak to zostanie odebrane. Do zobaczenia na następnych zawodach. Jeżeli będą jakieś pytania tam na nie odpowiem.

 • bert Data dodania: 5 lat temu Oceń: 7 + / -

  Pod tym linkiem proponuję zobaczyć filmik z zawodów rzutowych "Ozimek 2016".

  https://youtu.be/MPYppT-ohSY

 • kubek1234871 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  Najgorsze zawody w jakich brałem udział. Dodawanie punktów, powtarzanie przez uczestniczkę z kategorii U-16 całej konkurencji skish'a zamiast jednego niewyjaśnionego rzutu. Za pierwszym razem było mało punktów więc trzeba było iść dyskutować "podejrzany" rzut ale zamiast powtórzyć rzut sędzia główny zadecydował że uczestniczka powtarza całą konkurencję "widać raczej dobre układy mają" i branie na litość płaczem dzieki czemu uczestniczka zajęła 3 miejsce bo jak to by inaczej nie być na podium a "klasa narodowa". Więc brawa z mojej strony szczególnie dla sędziego głównego za taką decyzję. Jak się tłumaczył że to jest jego decyzja i zdania nie zmieni. Jak tak dalej będziecie robić stracicie młodzież bo takie sytuacje nie powinny mieć miejsca cała hala widziała tą sytuację. Nas nie oszukacie. Jak sami mówicie jesteśmy na wysokim poziomie widać wlaśnie na jakim poziomie. Jeszcze raz brawa dla sędziego głównego pana z Ozimka i dla uczestniczki wraz z trenerką (mamą) nie wiem czy to koło czy co to jest ale z Ikry. Nie wiem jak to nazwać ale to raczej są układy. Pozdrawiam

Ryboranie.pl
Realizacja: