Zawodnicy Casting Klub Podlasie rozpoczęli sezon rzutowy

W sobotę, 7 lutego w Poznaniu, odbył się Halowy Puchar Europy - Rybomania 2015. Zawodnicy naszego Okręgu jak zwykle nie zawiedli prezentując wysoki poziom. W 5-boju juniorek zwyciężyła Kornelia Halicka, a tuż za nią na drugim miejscu podium stanęła Magda Żakowska. W klasyfikacji juniorów Maciej Wróblewski zajął V miejsce. Także na V miejscu w kategorii kobiet uplasowała się Joanna Brzyska. Debiutant w kategorii mężczyzn Patryk Żakowski, zajął miejsce X.

W klasyfikacji drużynowej, Casting Klub Podlasie zajął VII miejsce

Pełne wyniki Halowego Pucharu Europy w załączeniu.

Podczas ceremonii zakończenia zawodów, Prezes Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego - Dionizy Ziemiecki wręczył  wyróżnionym zawodnikom dyplomy uznania Ministra Sportu i Turystyki za osiągnięcia sportowe. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Kornelia Halicka, Magda Żakowska i Patryk Żakowski.

Serdecznie gratulujemy !