PZW i Rybomania 2015 - reportaż (VIDEO) * Czy wprowadzać górne wymiary ochronne dla ryb - debata (VIDEO)

Aktualności | 2015-02-24 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Profesjonalny reportaż wykonany na zlecenie Komisji ds. mediów i promocji wędkarstwa Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego (kontakt: g.kidawski@zgpzw.pl) przez AS PRO MEDIA

Copyright by Polski Związek Wędkarski

PZW i Rybomania dzieciom i młodzieży - 2015 - Finał akcji - Dziękujemy!

Ostatniego dnia poznańskich targów, w niedzielę 8 lutego br., do hal wystawienniczych MTP ponownie przybyły tłumy zwiedzających. Na scenie głównej o godzinie 14.15 odbyło się podsumowanie akcji pt. „ PZW i Rybomania dzieciom i młodzieży”, zorganizowanej wspólnie przez Polski Związek Wędkarski i Targi Rybomania 2015. Celem akcji, która została zapoczątkowana na ubiegłorocznych targach poznańskich, jest wspieranie najbardziej potrzebujących szkółek wędkarskich, zaopatrywanie ich w sprzęt służący do nauki wędkowania i realizowania swojego hobby. Wszyscy są bowiem zgodni, że przyszłość polskiego wędkarstwa oraz całej branży producenckiej leży w rękach młodych adeptów wędkowania.

Tradycyjnie obdarowano szkółki wytypowane przez Radę ds. młodzieży Zarządu Głównego PZW. Na scenę przybyli opiekunowie wraz młodzieżą, przedstawiciele sponsorów, kierownictwa targów i Zarządu Głównego PZW. Były podziękowania dla sponsorów i organizatorów akcji, a także zapewnienia, że będzie ona kontynuowana.

Sponsorzy akcji „PZW i Rybomania dzieciom i młodzieży 2015” (porządek alfabetyczny):

Abramis - Mikado;

Andrzej Zieliński

• SZKÓŁKI OKRĘGU PZW KOSZALIN NAGRODZONE NA RYBOMANI 2015

Aktualności | 2015-02-10 | Publikujący: Okręg PZW w Koszalinie

SZKÓŁKI OKRĘGU PZW KOSZALIN NAGRODZONE NA RYBOMANI 2015 Ostatniego dnia poznańskich targów, w niedzielę 8 lutego br. na scenie głównejodbyło się podsumowanie akcji pt. „ PZW i Rybomania dzieciom i młodzieży”, zorganizowanej wspólnie przez Polski Związek Wędkarski i Targi Rybomania 2015. Z pośród szkółek z całej PolskiRada ds. młodzieży Zarządu Głównego PZW wytypowała i obdarowałapiętnaście szkółek. Wśród nich znalazły się dwieszkółki z naszego Okręgu: Darłowska i Świdwińska ...... więcej »

• Pomoc w wyposażeniu dla Szkółki wędkarskiej - Rybomania 2015

Aktualności | 2015-02-08 | Publikujący: Koło GWDA Piła

W ramach cyklicznej, ogólnopolskiej akcji, mającej na celu skojarzenie firm obecnych na Targach wędkarskich "Rybomania" w Poznaniu, z najbardziej aktywnymi i potrzebującymi szkółkami wędkarskimi w Polsce pod auspicjami Polskiego Związku Wędkarskiego, nasi uczniowie otrzymali wyposażenie wędkarskie, pomocne w uprawianiu wędkarstwa.Nasza Szkółka została wybrana przez Radę ds. Młodzieży Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego, przy współpracy z Akademią Batmana, działającą przy redakcji Wiadomości Wędkarskie. Było to ...... więcej »

Halowy Rzutowy Puchar Europy - Rybomania 2015 - wyniki

Aktualności | 2015-02-08 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Wyniki Halowego Rzutowego Pucharu Europy - Rybomania 2015 przedstawiają się następująco: Juniorki 5-bój 1 Kornelia Halicka - WKS Casting Klub Podlasie 400,5052 Magda Żakowska - WKS Casting Klub Podlasie 375,5403 Donata Żelazowska - RWKS Skish Okręgu PZW Kielce 375,185Juniorzy5-bój1 Tomáń Spáčil - S.C. Probez Team 454,3652 Olaf Michalik - OKW Katowice 434,9003 Tomasz Kościelniak - Castingsport Poznań 432,040Kobiety5-bój1 Zuzana Plachá - S.C. Ostrava 434,2202 Natalia Polowczyk - WKS Dragon PZW Bydgoszcz 421,6053 Magdalena Kuza - RWKS Skish ...... więcej

W sobotę 7 lutego br. targi Rybomania 2015 zwiedziło kilkanaście tysięcy osób!

Aktualności | 2015-02-08 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

W sobotę 7 lutego br. targi Rybomania 2015 zwiedziło kilkanaście tysięcy osób! Podczas uroczystego otwarcia targów, w którym uczestniczyli m.in. prezes ZG PZW, Dionizy Ziemiecki oraz prezes Polskiego Związku Żeglarskiego Wiesław Kaczmarek. Wiceprezes Zarządu Targów MTP Tomasz Kobierski podkreślił, że tegoroczne targi połączyły trzy pasje, wędkarstwo, żeglarstwo i myślistwo. I w takiej formule warto je kontynuować. W południe odbyło się spotkanie z karpiowymy mistrzami świata World Carp Classic 2014, członkami teamu Baitbox – ...... więcej

Rozpoczęły się Targi Wędkarskie Rybomania 2015 * Debata pt. Czy wprowadzać górne wymiary ochronne dla ryb na wodach PZW

Aktualności | 2015-02-07 | Publikujący: Zarząd Główny PZW