19-21 września 2014 r. Ogólnopolskie Zawody Rzutowego Pucharu Polski - Błonie - reportaż

Aktualności | 2014-09-24 | Publikujący: Castingsport

Wyniki w załączeniu.

KOMUNIKAT nr 2 w załączeniu

KOMUNIKAT nr 1

Na zlecenie Zarządu Głównego PZW, Koło PZW nr 9 w Błoniu przy udziale Mazowieckiego Okręgu PZW organizuje w dniach 19-21 września 2014 r. Ogólnopolskie Zawody Rzutowego Pucharu Polski zaliczane do Drużynowych Mistrzostw Polski i Indywidualnego Pucharu Polski.

Patronat honorowy nad zawodami objął Burmistrz Błonia Zenon Reszka

W zawodach mogą uczestniczyd członkowie Polskiego Związku Wędkarskiego posiadający licencję sportowca oraz aktualne badania lekarskie.

W zawodach każdy Okręg, Koło lub Klub PZW mają prawo wystawid zawodników w drużynach mężczyzn (3 zawodników), kobiet (2 zawodniczki) i młodzieży (3 zawodników), oraz nieograniczoną liczbę zawodników indywidualnych.

Prowadzona będzie nast. klasyfikacja:
3 bój - kadeci, juniorki, juniorzy
5 bój - juniorki, juniorzy, kobiety i mężczyźni
2 bój odległościowy - OPEN
2 bój Multi - kobiety i mężczyźni

Sędzią głównym zawodów jest kol. Waldemar Kaman

Baza noclegowa umiejscowiona będzie w:

- Zajazd „Jankaz" ul. Sochaczewska 33A
- Julinek 1 05-084 Leszno k. Błonia

Biuro zawodów będzie znajdowad się w Zajeździe „Jankaz", tam też odbędzie się odprawa techniczna z kierownikami ekip. O zakwaterowaniu w Zajeździe „Jankaz" (ilośd miejsc noclegowych 52) decydowad będzie kolejnośd nadsyłania imiennych kart zgłoszeniowych zawodników.

Zawody zostaną rozegrane na stadionie KS Błonianka w Błoniu, ul. Legionów 3A

Opłatę startową w wysokości 300 zł od zawodnika i 200 zł od osoby towarzyszącej prosimy na konto organizatora:

PZW Koło nr 9 w Błoniu
ul. Nowa 1, 05-870 Błonie

Bank WBS, nr konta : 05 8015 0004 0051 2529 2050 0001

Imienne karty zgłoszeniowe zawodników, na załączonym druku, prosimy przesład na adres szuwarekblonie@o2.pl w terminie do 12 września 2014 r.

Do dnia 16 września 2014 r. Okręgi, Koła i Kluby które dokonają zgłoszenia zawodników do startu w zawodach otrzymają komunikat nr 2 z programem zawodów, szczegółowym planem dojazdu i ogólnym harmonogramem startów.

ompzw.pl