0

8 !!! MEDALI NASZYCH JUNIORÓW W PIERWSZYM DNIU MŚJ 2014 W WĘDKARSTWIE RZUTOWYM W KASSEL

Aktualności | 2014-04-08 | Publikujący: Castingsport

Po pierwszym dniu zmagań naszych zawodników na Mistrzostwach Świata Juniorów w Kassel Polacy maja na swoim koncie aż 8 medali!
Już w konkurencji nr 1 nasi chlopacy wywalczyli 2 medale:
srebrny medal zdobył Łukasz Sierociński przegrywając złoto o zaledwie 9 sekund! W tej samej konkurencji brązowy medal zdobył Patryk Żakowski, po wyrównanej walce z kolejnym naszym zawodnikiem  Tomkiem Kościelniakiem, ktory zajął IV miejsce. Do finału zakwalifikowała sie również Kornelia Halicka, ktora zajęła V miejsce.
W drugiej konkurencji - odległość muchowa Polacy zdobyli kolejne medale. Łukasz Sierociński brąz, przegrywając tym razem z Patrykiem Żakowskim, który zdobył srebro o 11 cm, pierwsze miejsce zdobył Filip Humpal z Czech. Nasza zawodniczka Magda Żakowska wywalczyła brązowy medal!
W ostatniej konkurencji dnia dzisiejszego do finału dostało sie 2 juniorów i wszystkie nasze juniorki . Radek Borowski wywalczył mamy nadzieję , że pierwszy złoty medal dla naszej reprezentacji, a Kornelia i Donata zajęły kolejno 2 i 3 miejsce.
Po pierwszym dniu Kornelia w indywidualnej klasyfikacji zajmuje 2 miejsce, a Patryk jest 3.
Drużynowo nasze dziewczyny zajmują 2 miejsce, tak jak, nasi juniorzy . Trzymamy kciuki za  jutrzejszy dzień.