Castingsport
http://www.castingsport.pzw.org.pl

Aktualności

KOMUNIKAT KURS INSTRUKTORÓW WĘDKARSTWA RZUTOWEGO

Aktualności | 2016-03-31 | Publikujący: Castingsport

KOMUNIKAT KURS INSTRUKTORÓW WĘDKARSTWA RZUTOWEGO

                                                                                                              Warszawa, dnia 29.03.2016 r.

 

 

K O M U N I K A T 

 

            Główny Kapitanat Sportowy PZW uprzejmie informuje, że zgodnie z terminarzem wędkarskich imprez sportowych  na rok 2016, w dniach 22-24 kwietnia (od kolacji w piątek 22 kwietnia do obiadu                    w niedzielę 24 kwietnia 2016 r.), zostanie zorganizowany: 

 

Ogólnopolski Kurs Instruktorów wędkarstwa rzutowego I-go i II-go stopnia.

 

Celem kursu jest przygotowanie kadry instruktorskiej PZW do organizowania i prowadzenia zajęć oraz treningów w wędkarstwie rzutowym. Z uwagi na spodziewany, zróżnicowany stan wiedzy uczestników kursu na temat wędkarstwa rzutowego, w programie kursu znajdą się zajęcia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych instruktorów.

Zajęcia prowadzić będą trenerzy wędkarstwa rzutowego i czołowi polscy zawodnicy - zdobywcy wielu medali na rzutowych mistrzostwach świata ostatnich lat.

Uczestnicy kursu uzyskają  stosowne zaświadczenia o nabyciu uprawnień instruktorskich                             w wędkarstwie rzutowym. Będą również mięli możliwość zdania egzaminu na sędziów wędkarskich  w dyscyplinie rzutowej. Egzaminy przeprowadzi Komisja złożona z sędziów klasy międzynarodowej               i krajowej.

            Zachęcając do delegowania swoich przedstawicieli do udziału w kursie pragniemy zwrócić uwagę, że od wielu lat dyscyplina rzutowa (3-bój spinningowy) jest jedną z konkurencji Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży Wędkarskiej oraz Olimpiad Wędkarskich, które niezmiennie cieszą się wielką popularnością wśród młodych wędkarzy. Powodzenie waszych młodych reprezentantów na w/w imprezach, a także w zawodach rzutowych rozgrywanych w PZW                   na wszystkich szczeblach i we wszystkich kategoriach, zależy w dużej mierze od posiadania wyszkolonej kadry instruktorskiej.

            Organizacja kursu została powierzona Okręgowi PZW w Katowicach. Koszt udziału jednego uczestnika w kursie wyniesie 250,00 zł. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Okręgu PZW                  w Katowicach: sekretariat@opzw.webserwer.pl

            Do okręgów PZW, które w terminie do dnia 18 kwietnia 2016 r. zgłoszą udział swoich przedstawicieli w kursie, zostanie wysłany komunikat nr 2, informujący o szczegółowym programie kursu.

            Kurs zostanie zorganizowany w Międzybrodziu Bialskim.

            Miejsce zakwaterowania: Ośrodek Wypoczynkowo Rekreacyjny "Silesia" ul. Brodek 4, 34-312 Międzybrodzie Bialskie

 

 

                                                                                                       Z wędkarskim pozdrowieniem

                                                                      

                                                                                                   Zespół Sportu i Młodzieży ZG PZW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Załączniki